Jsme autorizovaný obchodní partner společnosti Cominfo, a.s.

S námi máte možnost řešit :

Systém PASSPORT je určen k evidenci a automatickému zpracování docházky na základě dat o průchodech na snímačích identifikačních prvků a dat o definicích směn, kalendářů a dalších nastavení.

Systém ACCESS je určen pro řízení, kontrolu a zpracování definovaných pohybů a přístupů osob, vozidel nebo výrobků, uskutečněných pomocí identifikačních karet s využitím podpůrného hardwaru ...

Platební systém CARDPAY představuje řešení pro lokální bezhotovostní platební místa spojená do jednoho centra, kde probíhá centrální správa účtů karet.

Programový modul VISIT je určen k evidenci osob vstupujících do prostor, kde je požadována přesná evidence všech procházejících osob včetně návštěv, které nemají trvalé oprávnění ke vstupu.

Systém CARDPAY je flexibilní moderní aplikace integrující několik různých produktů do jednoho kompaktního celku. Jedná se o bezhotovostní platební systém, který se s ohledem na způsob využití pružně přizpůsobí různým požadavků svých uživatelů

Čipová identifikace prádla určená pro nemocnice, hotely, seniorské domy, průmyslové firmy (pracovní oděvy) a další, kteří chtějí mít své prádlo pod kontrolou.

Stavebnicové řešení identifikačního systému umožňuje postupnou realizaci komplexního řešení v závislosti na konkrétních potřebách jednotlivých škol a školských zařízení. Vysoce sofistikované řešení tak umožňuje postupnou implementaci systému bez omezení funkčnosti dle investičních možností školy.

Optimal resolve, s.r.o.
Podvesná XI / 1407, 760 01 Zlín
602665606