OSOBNÍ OCHRANNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDKY

Dodáváme dle naší nabídky, šijeme na zákázku dle Vašich požadavků:

  • osobní pracovní oděvy
  • Ochranné pracovní prostředky
  • Pracovní obuv

Kolekce oděvů pro zdravotnictví a potravinářský průmysl v bílé barvě. Oděvy jsou vyráběné   ze 100% Ba, ale i ze směsových materiálů renomovaných evropských výrobců.  

Oděvy se vyznačují dlouhou životností, nemačkavostí a odolností vůči oděru, jsou vhodné i pro průmyslové praní. 

Kolekce profesních oděvů pro kuchaře, číšníky, servírky, recepční, prodavače, skladníky, uklizečky  apod. Pracovní oděvy nabízíme v široké škále barevného provedení. 

Unikátní kolekce ochranných oděvů pro různá řemesla, certifikovaných dle nejnovějších norem. Oděvy byly navrženy s ohledem na funkčnost, komfort nošení a maximální ochranu nositele. Kolekce obsahuje skladové modely Mechanic, Technic, Dynamic a Praktic. Vyrobeny ze směsového materiálu ve složení 65% PES a 35% Bavlna.

Doplňkový textil /Kolekce doplňků k pracovním oděvům obsahuje trička pánská, trička dámská, polokošile hladké, polokošile piké, mikiny, čepice, jsou vyrobeny ze 100% bavlny nebo velice kvalitních směsových materiálů Bavlna/Elastan/Polyester v gramáži 150-300g/m2. Veškeré doplňkové oděvy jsou velmi kvalitně šité, převážně s dvojitým prošitím u krku, rukávů a spodním okraji. Jsou opatřeny saténovou etiketou.

Kolekce pracovních rukavic – v sortimentu 40 položek pro různé profese a použití. V cenách od   7,-Kč  do 159,-Kč  bez DPH. 

Pracovní obuv - nabízíme v široké nabídce v bílém provedení pro gastro a zdravotnictví a také v barevném provedení. Jednotlivé modely máme v nabídce pro vnitřní i venkovní použití, různé obory a všechna roční období.  Veškerá  obuv je certifikována pro daný typ použití. 

    

Vaše firemní logo zapracujeme dle požadavků a vyšijeme na Vaše firemní nebo reklamní oděvy.

Nabízíme svým zákazníkům jedinečnou možnost uplatnění "NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ" ve smyslu zákona č.435/2004 Sb. o zaměstnanosti, doplněného o vyhlášku č.518/2004.

Rádi pro Vás připravíme cenovou nabídku.  Dodávky jsou většinou do týdne až dvou týdnu, pokud se nešije dle speciálních požadavků, což je také možné.

Zboží se objednává dle tabulky velikostí.  Nicméně pokud po odzkoušení nesedí, lze je vyměnit. 

Objednávky OOPP realizujeme po osobní konzultaci, dle katalogové nabídky, ale také s možností zakázkové výroby s úpravou střihů či barev dle vlastních představ.

Máme příznivé ceny!

 

Optimal resolve, s.r.o.
Podvesná XI / 1407, 760 01 Zlín
602665606